Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov Batohy Batohy 35L až 55L

Batohy 35L až 55L

Batohy 35L až 55L zaraďujeme do strednej veľkostnej kategórie. Používajú sa najmä na víkendové akcie, predĺžené víkendy a pod. Ponúkajú najrôznejšie vychytávky, ako napr. kratší chrbát, užšie popruhy a užší bedrový pás pre ženy. U stredných batohov už naberá na dôležitosti bedrový popruh i tvar chrbta. Ženy by teda rozhodne mali vyskúšať skôr dámske modely. Pretože stredne veľké batohy najčastejšie využijete napríklad pri víkendových akciách v horách, kratších priechodoch alebo na čím ďalej viac populárnych ferratách, musí Vám batoh skutočne perfektne padnúť. Idelálne je skúšať ho naplnený, najlepšie s horolezeckými lanami, stanom a pod. Batoh totiž budete inak pociťovať prázdny a inak plný. Bedrový pás by mal primerane preberať časť hmotnosti, zároveň by však nemal byť príliš robustný - pre prípad, keby ste batoh používali súčasne so sedacím úväzkom. Dôležité sú aj prídavné a zároveň praktické pútka pre cepíny a trekové palice, možnosť vloženia pitného vaku, pútka na materiál a dobré kompresné popruhy. U lezeckých špeciálov narazíte napríklad na špeciálne tvarovanie u veka batohu, aby nevadil Vašej hlave s prilbou. U skialpinistických batohov sú veľkou výhodou pútka pre pohodlné upevnenie lyží a ďalšie praktické vrecká na lavínovú výbavu, ako je lopata, sonda, lekárnička a pod. Základom dobrého výberu batohu je to, aby ste si doň umiestnili všetku potrebnú výbavu a vyhli sa tak jej noseniu v rukách.


Zoradiť podľa:

Batoh Lowe Alpine Aeon 35

Batoh Lowe Alpine Aeon 35
107,90 €
Novinka batohu Aeon od spoločnosti Lowe Alpine prináša na trh jedinečnú sériu ľahkých, všestranných a technických batohov. Nech už sa rozhodnete zamieriť kamkoľvek, batohy Aeon sú tou správnou voľbou.
[Popis tovaru...]
         

Batoh Pinguin Boulder 38

Batoh Pinguin Boulder 38
71,50 €
68,10 €
Ušetríte: 3,40 €
Jednokomorový batoh určený na horolezecké výstupy, skialpinizmus, lyžovanie a pre pobyt v prírode.
[Popis tovaru...]
         

Batoh Pinguin Vector 35

Batoh Pinguin Vector 35
69,70 €
67,90 €
Ušetríte: 1,80 €
Dvojkomorový batoh Pinguin vector 35-praktický batoh stredných rozmerov.
[Popis tovaru...]

Corazon Arco 35

Corazon Arco 35
82,40 €
81,55 €
Ušetríte: 0,85 €
Dodávame ihneď
Klasický objemnejší ARCO 35 "ČESKÝ VÝROBOK" je ideálnym batohom na šport, výlety i do mesta, vyrobený z pevnostného materiálu Cordura, s polstrovanou zadnou stranou a odnímateľným bedrovým pásom.
[Popis tovaru...]

Pinguin Activent 48

Pinguin Activent 48
84,40 €
Menší dvojkomorový batoh s odopínacím bedrovým pásom, vhodný pre outdoorové aktivity, jednodňové výlety do hôr a pod.
[Popis tovaru...]

Pinguin Activent 55 black

Pinguin Activent 55 black
93,00 €
89,50 €
Ušetríte: 3,50 €
Dvojkomorový batoh s plnohodnotným chrbtovým systémom, s objemom 55 litrov, s výškovo nastaviteľnými ramennými popruhmi a odnímateľným bedrovým pásom. Možno ho nastaviť i pre menšie postavy a tak môže slúžiť doslova celej rodine.
[Popis tovaru...]
         


  • «« Začiatok
  • « Predchádzajúci
  • 1
  • Nasledujúci »
  • Koniec »»


Zobraziť #  
Výsledky 1 - 6 z 6

Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu