Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov

Tatonka

O Tatonke

Vážený priaznivci outdooru a nadšenci pre pobyt v prírode,
vonku na vás čaká neuveriteľné množstvo dobrodružstiev. Nikdy neviete, čo si pre vás príroda prichystá, či aké prekvapenie sa schováva za rohom. Práve preto vždy prispôsobujeme naše výrobky rozmanitému svetu tam vonku: vylepšujeme strihy a konštrukcie, prispôsobujeme návrhy a farby. A čas od času taktiež pridáme niečo úplne nové (pokiaľ si myslíme, že to má zmysel).

Ale nech robíme čokoľvek, jeden motív zahrnieme zakaždým. Nikdy o nom nepochybujeme a vždy zostáva rovnakým – je to bizón. Bizón, alebo TATONKA v jazyku Siouxských indiánov, výrazne ovplyvňuje naše výrobky už od samého začiatku. Bizón je náš menovec a totemové zviera – je to symbol pre podstatu, ktorá sa dá nájsť v každom našom batohu, v každom stane, v každej taštičke na toaletní potreby, proste v každom výrobku TATONKA®. Konieckoncov toto posvätné zviera severoamerických Indiánov stelesňuje slobodu, silu a divočinu, čo sú podstatné vlastnosti autentickej firmy zabývajúcov sa výrobkami pre pobyt v prírode. Ale predovšetkým bizón reprezentuje život v prírode a v súlade s prírodou. Vyznačuje sa svojím zmyslom pre život v spoločenstve a vzájomným rešpektom. Ťaží z toho, že dobre fungujúci rád mu zabezpečuje kľud a bezpečie.

Dúfame, že tieto vlastnosti a hodnoty nájdete nie len v našich výrobkoch, ale aj vo svojich zážitkoch. Veríme, že okúsite slobodu (tak, ako i my už 15 rokov) a uvedomíte si zodpovednosť, s ktorou my všetci máme voči prírode.
V roku 2008 bol zubor, blízky príbuzný bizóna, vyhláseným Divokým zvieraťom roka. To potvrdzuje, ako významná je pozícia bizóna vo svete. TATONKA® Vás pozýva, aby ste na vlastnej koži začali objavovať krásy prírody. Veď to najväčšie dobrodružstvo je Váš život. A práve to nás motivuje – doprevadiť Vás na ceste vašim životným dobrodružstvom, na Vašej Expedícii Život.

Užite si to!


Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu