Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov

NIKWAX

Nikwax je tradičný anglický výrobca čistiacich a impregnačných prostriedkov na outdoorový a športový výstroj, obuv a ostatné vybavenie. Prostriedky Nikwax udržiavajú jeho funkčnosť a predlžujú jeho životnosť. Sú vyrobené na báze vody, neobsahujú žiadne fluorokarbóny ani freóny, sú biologicky nezávadné a nazaťažujú životné prostredie.

Čisti, impregnuj, ošetruj ...

Čisti...
Nepremokavé a priedušné oblečenie si vyžaduje špeciálny spôsob čistenia, ktorý zachová jeho nepremokavosť a priedušnosť. Nečistoty a tuky viažu na seba vodu, oblečenie je potom ťažšie, menej priedušné, na vnútornej strane sa zráža voda, človek sa cíti mokrý. Čisté vlákna pomáhajú tento proces "nasávania" vody zastaviť a umožňujú rýchly prechod telesných pár cez materiál. Štandardné pracie prostriedky zanechávajú na povrchu materiálu zvyšky, ktoré prekrývajú jeho vodoodpudivú povrchovú úpravu a obmedzujú funkčnosť oblečenia. Pracie a čistiace prostriedky Nikwax vysokoúčinne odstraňujú nečistoty bez toho, aby obmedzoval nepremokavosť oblečenia , a to aj pri teplote 30°C.

Impregnuj...

Pravidelná impregnácia oblečenia nezabraňuje len presakovaniuvody cez materiál. Mnohé funkčné materiály sú priamo z výroby vybavené vodoodpudivou povrchovou úpravou. Jej životnosť nie je dlhodobá, môže sa narušiť opotrebovaním, obmedziť ju môžu aj nečistoty a mastnoty, ktoré sa usádzajú na povrchu materiálu. Takéto oblečenie nasakuje vodu, premoká a výrazne sa znižuje jeho priedušnosť. Telesné pary nedokážu prejsť cez materiál, na vnútornej strane oblečenia sa zráža voda. Impregnačné prostriedky Nikwax zabezpečujú dlhodobú odolnosť proti vode a pomáhajú udržiavaťmaximánu funkčnosť materiálu.

Ošetruj...

O topánky sa treba starať, rovnako ako o nepremokavé oblečenie a výstroj. Je nutné ich pravidelne čistiť a ošetrovať, čím sa predĺži, ich životnosť. Len správna údržba obuvi zabezpečuje pohodlie pri chôdzi a dlhodobú funkčnosť materiálu.Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu