Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov O Nás Obchodné podmienky Dodacie lehoty
Dodacie doby
Piatok, 19 Marec 2010 15:13

Vysvetlenie dodacích dôb zobrazených pri kategóriách produktov a na stránkach produktov

Každý deň preverujeme, či tovar, ktorí sa zobrazuje ako "dodávame ihneď", "24 h" a "Expedujeme v pondelok" máme na sklade a upravujeme toto zobrazenie, aby vyjadrovalo naše aktuálne skladové zásoby.

 

 

Tento obrázok sa zobrazuje pri produktoch označených s dostupnosťou "24 h". V prípade, že si objednáte tovar s takouto dostupnosťou, bude Vám najneskôr expedovaný nasledujúci pracovný deň večer o piatej hodine. V prípade, že si tovar objednáte do 14h, bude Vám expedovaný ešte v ten istý deň večer. Štandardne tovar zasielame doporučene, prvou triedou cez Slovenskú poštu ako listovú zásielku (najmä nože a malý sortiment), a bežné dodanie kdekoľvek na Slvensko je najbližší pracovný deň od odoslania. V prípade, že tovar nie je možné zaslať ako listovú zásielku, tovar Vám bude zaslaný ako balík a doba dodania je v takom prípade 2 dni od dátumu expedície.

 

Tento obrázok znamená to isté ako "Dodávame ihneď". 24 hodinami sa rozumie najmä doba od objednania do zaslania/expedície tovaru, ktorá je zväčša ešte nižšia.

 

 

Tento obrázok sa zobrazuje pri zobrazení kategórií cez víkend, kedy nie je možné tovar okamžite expedovať a znamená, že všetky objednávky realizované cez víkend budú expedované v Pondelok o 12hodine, alebo 17hodine. Tovar označený takýmto označením v prípade že sa bude jednať o listovú zásielku by ste mali obdržať v utorok po víkende.

 

Tento tovar momentálne nemáme priamo skladom, ale vzhľadom na zmluvu s dodávateľom a na bežnú dostupnosť tovaru u dodávateľa Vám tovar vieme zabezpečiť v priebehu 5 pracovných dní.

 

 

Tento tovar je v súčasnosti ťažké zabezpečiť a budeme Vás informovať o splnení Vašej objednávky. V období vianoc a ďalších sviatkov sa mnohokrát stáva, že naši dodávatelia nevedia tovar dodať v týždeň ojednania, ale musia čakať na ďalšie medzinárodné zásielky. Snažíme sa vyhnúť dlhému dodaniu držaním zásob priamo v našej predajni.

Posledná zmena Pondelok, 05 Jún 2017 13:11
 

Facebook


Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu