Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov

WileyX

Wileyx 

Technológie

Tvárové dutinové tesnenie:

Patentované vyberateľné tesnenie zabraňuje vniknutiu bočného svetla, vetra a rôznym nečistotám.


TOP-DOWNTM VENTILATION

WileyX Top DownTM ventilácia pomáha zanechať tvoje oči v pokoji a šošovky ochrániť od zahmlievania. Vzduch prúdi z vrchnej časti rámu priamo dolu a následne otvormi von z okuliarov. Pretože v nedýchateľnej horúčave je to posledné, čo si môžeš želať - zahmlené okuliare!

LA™ LIGHT ADJUSTING
Povedzme si to na rovinu, kto má čas na výmenu šošoviek? Šošovky LATM menia farbu pre teba. Presne regulujú osvetlenie podľa vonkajších svetelných podmienok, takže ty sa o to starať nemusíš. V prudkom svetle stmavnú. Keď sa však obloha zatiahne, šošovky sa rozjasnia. Optická čistota zostáva dokonalá a je jedno aké svetelné podmienky deň prináša. A odkedy WileyX používa nerozbitný polykarbonát, šošovky z tohto materiálu sú ďaleko bezpečnejšie ako doposiaľ používané materiály (sklo sa môže rozbiť pri náraze). Zhrnuté: šošovky WileyX stoja na vrchole vizuálneho umenia. Upozornenie: LA šošovky fungujú iba pri priamom dopade slnečného žiarenia na šošovku. Nezafarbia sa však úplne do tmava.

FILTER 8TM
8 vrstiev pre dosiahnutie bezpečnosti Vašich očí.

Slick™ - Priesvitná optická povrchová vrstva - je to vynikajúca hydrofilná zmes, ktorá odpudzuje vodu, slanú vodu a ľad zo šošoviek a chránia ich tak pred vyskytnutím sa škvŕn na povrchu šošovky. Táto progresívna povrchová vrstva pomáha udržovať dlhú životnosť šošoviek. Hneď ako sa zašpinia, škvrny sa dajú hravo odstrániť s mäkkým mikro-vláknom, ktoré je pre tento prípad tiež vložené ku každému WileyX rámu.

T–Shell™ - Tvrdená vrstva - pridáva mimoriadnu vrstvu proti poškrabaniu všetkým šošovkám pre ich zvýšenú ochranu a dlhší život. Tento pružný film ochraňuje šošovky od vytvárania povrchových trhlín alebo popraskania, a umožňuje, aby bol pohľad čo najlepší.

Selenite™ –polykarbonátové šošovky - poskytujú nerozbitnú istotu. Každá šošovka je vysekávaná z väčších surových šošoviek pre eliminovanie skreslenia a poskytnutiu optickej presnosti pohľadu pod všetkými uhlami. Tieto šošovky sú 10 násobne odolnejšie proti nárazom, než šošovky zo skla alebo živice, a hravo prekračujú medzinárodné nárazové normy. Šošovky sú osadene vo všetkých WileyX rámoch.

Filter 8™ - polarizačný film– poskytuje 100% ultrafialovú ochranu a 99.9% polarizáciu pre ojedinelý jas a kontrast, lepšie povedané, ponúka perfektnú ostrosť videnia. Tento film je patentovaný spoločnosťou WileyX a v spolupráci s našimi špičkovými technológiami povrchových vrstiev, kontroluje svetelný tok zo slnečného žiarenia a dovoľuje docieliť, aby prešlo iba potrebné množstvo svetla ku zreničkám.

Violet 4™ A/R - antireflexný film – pridáva dodatočný optický filter všetkým šošovkám pre eliminovanie presvetleného jasu, ktorý je jednou z hlavných príčin únavy a namáhania očí. Tento film kontroluje množstvo svetla, ktorého dôjde k oku, a tak sme schopní eliminovať nepríjemné a rozptyľujúce prenikavé svetlo a dosiahnuť maximálnu ultrafialovú ochranu.

LENS ANATOMY

Byť čo najviac chránený od oslnenia, vetru a prachu - to je priorita šošoviek WileyX. Dosahujeme to prostredníctvom neuveriteľných materiálov a precíznosti vo výrobe každej šošovky. Na začiatku stoja nerozbitné Selenite™ polykarbonátové šošovky, ktoré sú vyformované a vysekávané tak, že eliminujú akékoľvek skreslenie. Výsledok: precízna optická priezračnosť a optimálna vizuálna ostrosť.

K tomu Vám pridáme presné množstvo farieb, potrebných pre eliminovanie únavy a pre odstránenie námahy Vašich očí. Všetky WileyX šošovky zachytávajú 100% slnečného škodlivého UVA a UVB žiarenia (až do 400 nanometrov). Pretože nakoniec, zlepšenie videnia je tá správna cesta pre WileyX.


LA™ šošovky stmavnú, pretože to prikazuje jas zo slnka. Stmavnú v svetlých dňoch, rozjasnia sa pri zatiahnutej oblohe. Maximalizujú optickú priezračnosť. Sú nerozbitné. Prestup svetla: od 85% pri zatiahnutej oblohe až do 17% v slnečnom dni.

SMOKE (GREY) šošovky* redukujú maximum jasu a oslnenia. Neskresľujú farby. Sú vynikajúce za jasných slnečných podmienok. Prestup svetla: 20.23%, 13.40% Polarizačné.

CLEAR AS CRYSTAL šošovky ponúkajú čo najväčší prestup svetla. Vidíte korektné farby pri hmle alebo zatiahnutej oblohe, za šera alebo pri svitaní. Prestup svetla: 89.30%.

LIGHT RUST šošovky odfiltrujú modré svetelné vlny, hlavnú zložku prenikavého svetla, ako aj hmlu. Zlepšujú kontrast za priemerných svetelných podmienok s nízkym svetelným tokom. Prestup svetla: 53.23%.

SMOKE GREEN šošovky* redukujú najväčšie množstvo prenikavého svetla bez deformácie farieb. Používajú sa počas hlavnej dennej doby. Prestup svetla: 21.09%, 19.03% POLARIZAČNÉ, 15.20% POLARIZAČNÉ SMOKE GREEN FLASH.

PALE ROSE šošovky zlepšujú detaily a zvyšujú priestorové videnie pri nízkych svetelných podmienkach alebo pri umelom osvetlení . Prestup svetla: 51.34%.

BRONZE BROWN šošovky používajú sa pre lepšiu vizuálnu a obrysovú ostrosť. Zvyšujú kontrast, zlepšujú úroveň obrysov pri väčšine svetelných podmienok. Prestup svetla: 20.15%, 19.25% BRONZ FLASH, 19.05% BRONZ BROWN FLASH.

COPPER šošovky* ohromné šošovky, ktoré obmedzujú prenikavé svetlo a zvyšujú kontrast farieb, ktoré nájdeme vo viacerých vonkajších prostrediach a terénoch. Prestup svetla: 18.17% polarizačné.

PALE YELLOW šošovky prvotriedne, ľahké, so slnečným sfarbením. Odfiltrujte modré svetelné vlny a používajú sa predovšetkým pri zatiahnutej oblohe alebo dňoch s nízkym svetelným žiarením. Prestup svetla: 86.42%.

CRIMSON RED MIRROR šošovky mnohonásobná vrstva Z- Oxide™, zrkadlové, dymové šošovky. Pohlcujú rozhodujúcu časť vonkajšieho žiarenia prostredníctvom zrkadlového povrchu. Ideálne pri vysoko-svetlých vonkajších podmienkach. Prestup svetla: 20.09%.

BLUE ICE / BLUE STEEL MIRROR šošovky viacnásobná vrstva Z- Oxide™ zrkadlové, dymové šošovky. Pohlcujú väčšinu vonkajšieho žiarenia prostredníctvom zrkadlového povrchu, znižujú ostré oslnenie. Ideálne v časti roku s ostrými svetelnými vonkajšími podmienkami. Prestup svetla: 4.84%, 8.84% BLUE STEEL.

SILVER FLASH MIRROR šošovky* viacnásobná Z-Oxide™ zrkadlová vrstva s dymovými šošovkami. Redukujú prenikavé svetlo a lesk. Sú vynikajúce pri svetlých dňoch s prudkým slnkom. Prestup svetla: 7.19%, 9.60% POLARIZAČNÉ.

SUNBURST MIRROR šošovky viacnásobná Z-Oxide™ zrkadlová vrstva s dymovými šošovkami. Ideálne v časti roku s prenikavým svetlo a náročnými svetelnými podmienkami. Prestup svetla: 15.09%.

BLUE LUNAR MIRROR šošovky* viacnásobná Z-Oxide™ zrkadlová technológia nad smaragdovými šošovkami redukuje prenikavé svetlo a zaostruje detaily. Zlepšuje neutrálne farby. Sú spoľahlivé od súmraku až po priame slnko. Prestup svetla: 10.02%, 12.33% POLARIZAČNÉ.
Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu