Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov

Fjällräven

alebo v preklade "polárna líška"...                    201607-kanken-landing-mobil-800x-fejlec2


Obľúbená klasika

Od chvíle, keď spoločnosť Fjällräven zahájila svoju cestu, uplynulo už viac ako 50 rokov a jej produkty používajú a oceňujú generácie milovníkov prírody na celom svete. Behom tejto doby sa niekoľko výrobkov stalo viacmenej klasikou.

Sociálna zodpovednosť

Spoločnosť Fjällräven si kladie za cieľ vyrábať produkty, ktoré dlho vydržia, sú odolné, funkčné a nadčasové, aby ich negatívny dopad na životné prostredie bol minimálny. To je filozofiou výroby od samého počiatku, kedy bola spoločnosť Fjällräven založená.

Snaha o udržateľný trvalý rozvoj znamená zaistiť, aby sa budúce generácie mohli tešiť rovnakej kvalite života ako my, pri čom táto snaha má ekologický, ekonomický i sociálny rozmer. V tomto duchu spoločnosť v roku 2013 predstavila cestu Fjällräven – kľúčové zásady týkajúce sa realizácie sociálnej zodpovednosti.

Sociálna zodpovednosť spoločnosti Fjällräven má radu podôb: od výrobných postupov a používaných materiálov cez iniciatívy na ochranu zvierat po pracovné prostredie a pracovné podmienky ľudí, ktorí tu pracujú. Úsilie v tomto smere zahrňuje aj aktivity, ktorích zmyslom je rozširovať povedomie o pobyte vo voľnej prírode a prírode ako takej, akými sú napríklad výpravy Fjällräven Polar a Fjällräven Classic. Okrem toho sa spoločnosť snaží prichádzať s konkrétnou aktivnou pomocou, akou je napríklad snaha za záchranu ohrozenej polárnej lišky v Škandinávii (zvieraťa, ku ktorému máme veľmi vrelý vzťah, pretože dalo meno našej spoločnosti – polárna líška sa totiž vo švédštine povie „fjällräv").

Nôž Fälkniven PCx

Nôž Fälkniven PCx
134,00 €
125,00 €
Ušetríte: 9,00 €
Nový vývoj firmy Fällkniven priniesol tento EDC model s názvom PCx ktorý je oproti staršiemu modelu PC vybavený silnou sponou a kolíkom na palec ktorý umožňuje nôž otvoriť aj jednou rukou.
[Popis tovaru...]
         

Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu