Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov Starostlivosť a opravy Opravy a iné Reflexná páska McNETT

Reflexná páska McNETT

Dodávateľ: McNett      Kód produktu: 8880
Cena: 8,30 €
Reflexná páska McNETT pre dosiahnutie vysokej viditeľnosti. Reflexná páska určená pre dosiahnutie dlho trvácnej reflexivity. Vhodná na všetky predmety a oblečenie ako napríklad bundy, bicykle, helmy, batohy, topánky, autá atď...

Reflexná pásna McNETT využíva technológiu reflexie zo sklenených perličiek, ktorá odráža svetlo lepšie ako akákoľvek iná fluorescenčná páska. Má širokú škálu využiteľnosti. Môže sa aplikovať na odevy, batohy, obuv, bicykle, vozidlá alebo na obojky pre domáce zvieratá na zlepšenie odrazivosti a bezpečnosti. Extrémne silné lepidlo na spodnej strane pásky sa prilepí na akýkoľvek povrch bez následného odlepovania. Reflexná páska McNETT má vynikajúce vlastnosti je trvanlivá, nepremokavá a pôsobí v suchom i mokrom prostredí.

Použitie:
Reflexnú pásku je možné prať v práčke. Ošetrovaný povrch najskôr zbavte nečistôt. Pásku si jednoduchým vystrihnutím pomocou nožníc prispôsobte do požadovaného tvaru a rozmeru. Tlakom prsta ju prilepte a vyhlaďte povrch. Po odstránení nezanecháva po sebe stopy. Plná lepivosť je dosiahnutá po 24 hodinách.

Obsah balenia : 1 pásik o rozmeroch : 50 cm x 7,5 cm


Kategória: Opravy a iné
Produkt: Reflexná páska McNETT
Dostupnosť

Dodávame v dobe:

24h.gif

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.

Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu