Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov Čelovky a svietidlá Čelovka LED Lenser XEO 19R

Čelovka LED Lenser XEO 19R

Dodávateľ: Led Lenser      Kód produktu: 7319-R
Cena: 299,00 €
269,00 €
Ušetríte: 30,00 €
Doprava zdarma!
Nová unikátna a extrémne výkonná čelovka, ktorú využijete pri vašich extrémnych dobrodružstvách.Čierna farba

LED Lenser XEO 19R

Je schopná produkovať až 2000 lumenov a má dosvit až do 300 metrov. Je vybavená režimom núdzového osvetlenia, v tomto režime dokáže svietiť 400 hodín. Má 5 svetelných režimov s možnosťou ich nezávisle kombinovať na oboch LED. Na to slúži State of the art technológia a inovácie. Oba reflektory, každý s LED Lenser svetovo preslávenou patentovanou optikou Advanced Focus System s najnovšími Cree LED diódami, ktoré sú umiestnené vo vode odolnom IPX6 ochrannom púzdre vytvárajú neuveriteľne silné lúče svetla, ktoré môžu byť ľahko nasmerované, kde ich potrebujete. Sú schopné dosiahnuť extrémny svetelný jas, pretože novo vyvinutý tepelný "Speed" chladiaci systém, vie ochladiť LED prílivom vzduchu, čo robí Xeo 19R ideálnou čelovkou pre extrémne dobrodružstvá. Každá šošovka môže byť zapnutá samostatne, alebo prostredníctvom zabudovaného X-Lens Technology spojí dohromady oba lúče, aby tvorili jediný lúč svetla. Navyše každá šošovka môže byť zameraná samostatne pre zaostrenie lúča (ZOOM), alebo pre kombinovanie oboch lúčov a tým poskytujú flexibilitu svetla pre akékoľvek použitie. Smart Light Technology, ďalej technológie LED LENSER, kombinujú super-efektívny účel určený dynamickému prepnutiu, aby boli rôzne možnosti osvetlenia pre čo najväčšiu flexibilitu svetla. Patrí medzi ne:
- zosilnenie,
- nízka spotreba energie,
- Strobe režim,
- núdzový režim (10 lúmenov) svetla.
Technológia Opti-Sense rýchlo meria v reálnom čase okolité svetlo okolo užívateľa a automaticky stlmí alebo rozjasní svetelný výstup Xeo podľa toho, čo je v daný okamih vhodné. Toto automatické stmievanie zaistí optimálny výkon pre zachovanie dlhšej životnosti akumulátora.
XEO 19R je nabíjateľná, čo je energeticky efektívnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Novo vyvinutý 5200mAh akumulátor, tiež funguje ako šikovný napájací zdroj a umožňuje tak aj nabíjanie mobilných telefónov, fotoaparátov alebo ľubovoľného zariadenia, ktoré potrebujete nabíjať cez USB port. Čelovka má zámok aktivácie svetla, aby sa zabránilo náhodnému vybitiu batérie pri nechcenom pustení. Led Lenser XEO 19R je ideálnou a extrémne silnou čelovkou pre aktívnych ľudí, ktorú využijete v horách pri športe, či už pri jazde na bicykli, lyžiach, snowboarde, behaní atď. Svoje uplatnenie však nájde aj v záchranných a pátracích zložkách. Tento unikátny kúsok čelovky je oveľa viac, ako len obyčajné čelové svietidlo. Odpojením svetelnej časti a batériového púzdra s akumulátorom z čelového popruhu a spojením ich do seba získame z čelovky XEO 19R ručné LED svietidlo (LED baterku). Svetelná časť sa dá jednoducho pripevniť na prilbu pomocou montáže. Batériové púzdro s akumulátorom vložíte do púzdra a už len hodíte do batoha alebo pripevníte na opasok nohavíc a máte jedno z najjasnejších svetiel.

Parametre:

LED: High End Power Led
Životnosť LED: 50000h
Maximálny výstup LED: 2000 lumenov
Dosah svetla: 300/ 100 metrov
Vhodné akumulátory/batérie: dodávaný Li-ion akumulátor

Čelovka má 2x fokusovateľnú zoom optiku, vďaka ktorej je možné si svetelný lúč rozširovať a zužovať podľa potreby nezávisle od seba.
Počet režimov: 6 režimov -
1.Zosilnenie
2.Nízky režim
3.Silný režim
4.Opti-Sense ™ (automatický režim),
5.Strobe
6.Núdzový režim

Pamäť režimov: áno
Farba (povrchu) svietidla: čierna
Výklopný uhol: 90 stupňov
Max. výdrž svietenia: 4hod. (max. výkon)
Max. výdrž svietenia: 400hod. (min. výkon)
Odolnosť voči: nárazu (z výšky 1,5m)
                         vode podla štandardu IPX-6
Doba svietenia: BOOST - 4hod. (2000lm-100% výkon), 8hod. (1000lm-50% výkon), 20hod. (200lm-10% výkon),
                          Automatický režim - (2000lm-10lm),
                          STROBE - 400hod. (10lm-0,5% výkon)
Váha: 192g (bez akumulátora/batérie),
          475g (s akumulátorom/batériou)

Záruka : 7 rokov


Kategória: Čelovky a svietidlá
Produkt: Čelovka LED Lenser XEO 19R
Dostupnosť

Dodávame v dobe:

3-5d.gif
:

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.
Ďalšie kategórie


Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu