Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov Starostlivosť a opravy Opravy a iné Lepidlo GearAid Aquasure-SR Shoe Repair 28g

Lepidlo GearAid Aquasure-SR Shoe Repair 28g

Dodávateľ: McNett      Kód produktu: 4426
Cena: 8,15 €
Lepidlo na báze PU, poskytuje extrémne silné, ohybné spoje. Overené Konzo shopom.

Lepidlo GearAid Aquasure-SR Shoe Repair 28g

-overené Konzo Shopom 
Gear aid Aquasure + SR Shoe repair je patentované lepidlo na báze polyuretánu určené na opravu a obnovu všetkých typov topánok a podrážok a taktiež ťažkých plachtovín. Lepidlo poskytuje opravenej podrážke pružné a veľmi pevné zlepenie, vodeodolnosť, odolnosť pri klimatických zmenách. Nemení sa pri pôsobení tepla a rozpúštadiel. Lepidlo sa minimálne zráža, preto na opravu postačuje iba jedna aplikácia lepidla. Je ideálne na opravu odlepených podpätkov, podrážok a iných poškodení na obuvi.Použitie
:
Na opravu PU výrobkov, poskytuje extrémne silné a flexibilné spoje, extrémne oderuvzdorné a vodeodolné. Hrubé opravy ošúchaných podpätkov, špičiek na topánkach, prasklín na podrážkach, prípadne iných materiálov s hrubým záterom.

Postup:
Rekonštrukcia ošúchaných podrážok: Zdrsnite opravované miesto brúsnym papierom alebo drôtenou kefou. Handričkou a prípravkom Cotol 240TM očistite zdrsnenú plochu. Pri veľkých opravách oblepte okraj podpätku alebo podrážky odstrániteľnou páskou, aby ste vytvorili hrádzu. Vytlačte Aquasure + SR Shoe repair lepidlo na rekonštruované miesto a zarovnajte pomocou paličky, špachtle alebo nožíka. Uchovajte v polohe hore zvislo až do stvrdnutia lepidla. Odstráňte pásku. Malé opravy sú použiteľné po 12 hodinách , väčšie po 24 – 48 hod. Dlhšie schnutie môže byť nutné v suchých klimatických podmienkach. Použitím Cotol 240 Accelerator skrátite dobu zrenia na 2 hod. Pre zdrsnenie možno pred stuhnutím prisypať soľ, cukor. Lepenie podrážky: Na obe plochy naneste vrstvu lepidla po celej ploche. Nechajte 15 min. oddelené odstáť a potom obe plochy silno pritlačte. Opravované miesto dôkladne stlačte vo zveráku, alebo topánku pevne obmotajte lepiacou páskou tak, aby obe plochy boli všade zlepené. Nechajte vytvrdnúť cez noc. Nepremokavé švy a spoje: Aplikujte lepidlo pozdĺž švov a spojov.

Hmotnosť: 28g
Výrobca : McNett Europe


Kategória: Opravy a iné
Produkt: Lepidlo GearAid Aquasure-SR Shoe Repair 28g
Dostupnosť

Dodávame v dobe:

24h.gif

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.

Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu