Navigácia

www.resetar.sk
Nachádzate sa v: Domov Čelovky a svietidlá Čelovka Led Lenser H7R.2

Čelovka Led Lenser H7R.2

Dodávateľ: Led Lenser      Kód produktu: 7298
Cena: 99,00 €
88,45 €
Ušetríte: 10,55 €
Doprava zdarma!
Čelovka Led Lenser H7R.2 je nová, vylepšená čelovka od Led Lenser s Li-ion batériovým setom 3,7 V (1400 mAh).

Čelovka Led Lenser H7R.2

Vlastnosti LED Lenser H7.2:
- nový model zo svietivosťou 300 lumenov
- plne nastaviteľný jas:
     
Najvyšší výkon - 250 lumenov, 5 hodín výdrže,
rozsah lúča 160 m
     
Najnižší výkon - 20 lumenov, 30 hodín výdrže,
rozsah lúča 50 m
• napájaný štyrmi AAA alkalickými batériami (súčasťou balenia)
• tlačidlový spínač pre konštantný on / off (umiestnený na hornej časti svetlometu)
• stmievací vypínač umiestnený na priehradke na batérie
• pohodlný , nastaviteľný elastický popruh hlavu (bez horného popruhu)
• priestor pre batérie sa nachádza na zadnej strane hlavy (na popruhu)
• odolný proti vode - IPX 4 hodnotené
• záruka 5 rokov cez LED Lenser USA

Zapnutitie a vypnutie

Súčasťou čelovky sú dva spínače. Predný spínač je umiestnený v hornej časti svetlometu. Používa sa pre zapnutie ON/OFF. Tiež sa používa pri aktivácii rôznych svetelných programov, svetelných funkcií a funkcii aktívneho „zámku pre transtport“.

Multifunkčný „kolieskový“ prepínač je umiestnený na zadnej strane v hornej časti barériového krytu a umožňuje nastaviť jas svetla a frekvenciu zábleskov a meniť svetelné režimy.

Ostrenie

V prednej časti čelovky je umiestnená reflektorová šošovka, ktorá umožňuje ostrenie svetelného kužeľa čelovky. Je opatrená plastovým krúžkom, ktorým možno otáčať dvoma prstami, čo umožňuje rýchle a efektívne ostrenie. Táto patentovaná technológia sa nazýva „speed focus“. Sklopením reflektorovej časti je možné nastaviť sklon reflektoru podľa požadovanej potreby.

Smart line technology (SLT)

H7R.2 je vybavená mikročipom s inteligentnou technológiou, ktorá uľahčuje jej používanie. Spínač na prednej časti čelovky aktivuje funkcie osvetlenia popísané nižšie. Spínačom na zadnej strane čelovky (kolieskový), nastavujeme intenzitu svetla (od 5 lm) a frekvencie signálneho blikania (1-24 Hz). Stlačením tohto spínača môžeme meniť svetelný režim.

Svetelné programy a svetelné funkcie

H7R.2 je vybavená jednou vysoko výkonnou LED diódou, ideálnom pre široké použitie. Booster je možné zapnúť, keď je čelovka vypnutá stlačením, ktoré nesmie trvať dlhšie ako 5 sekúnd. Do tejto doby je nutné uvoľniť spínač, inak dôjde k zapnutiu prepravného zámku.

Svetelné programy:

  1. Easy low – ak je čelovka vypnutá, stlačením prevodného spínača ju zapnete. Led sa rozsvieti na najnižší výkon. Ďalším stlačením behom jednej sekundy aktivujete funkciu plného výkonu. Ďalším stlačením v ľubovoľnom intervale čelovku vypnete.
  2. Easy power - ak je čelovka vypnutá, stlačením prevodného spínača ju zapnete (program nastavíte otočením zadného spínača, kým čelovka dva krát neblikne). Led sa rozsvieti plným výkonom. Ďalším stlačením počas jednej sekundy aktivujete funkciu nízkeho výkonu. Ďalším stlačením čelovku vypnete.
  3. Signal – ak je čelovka vypnutá, stlačením prevodného spínača ju zapnete. (program nastavíte otočením zadného spínača, kým čelovka tri krát neblikne). Led sa rozsvieti plným výkonom. Ďalším stlačením začne čelovka blikať s frekvenciou 12 Hz. Ďalším stlačením čelovku vypnete.
  4. Booster – podržaním predného spínača na dobu 2 sekúnd aktivujete program zvýšeného jasu, a to pri akomkoľvek inom zapnutom programe, alebo funkcii. Po 10 sekundách sa svietidlo vráti do predchádzajúceho nastavenia.

Pri funkcii 1 a 2 môžete nastaviť intenzitu svetla jednoduchým otáčaním spínača na zadnej strane. Pri funkcii blikania ním nastavujete jeho frekvenciu.

Červené LED programy:

  1. ON/OFF funkcie – kedykoľvek stlačíte spínač na zadnej strane, aktivujete dve červené Led. Pri prvom stlačení Led zapnete, pri druhom aktivujete blikanie a pri treťom stlačení Led vypnete.
  2. indikátor nabíjania – červená Led dióda svieti pri nabíjaní. Po plnom nabití sa kontrolka rozsvieti na zeleno.
  3. indikátor kapacity batérie – keď začnete používať bielu Led, červená bude svietiť po dobu 5 s a potom sa vypne. Zelená farba znamená, že batéria je nabitá na 50-100 %, žltá že jej kapacita je 20-49 % a ak trvale svieti červená, kapacita je nižšia ako 19 %.

Prepravný zámok

Pokiaľ je čelovka vypnutá a stlačíte vypínač a podržíte ho po dobu dlhšiu ako 5 sekúnd, aktivujete „prepravný zámok“. Lampu nie je možné potom zapnúť. Opätovným stlačením a podržaním vypínača na 5 s funkciu „prepravný zámok“ deaktivujete. Čelovka sa nastaví automaticky na funkciu č. 1.

Parametre:

- LED: Cree XP-G2 LED

- Životnosť LED: 50000h

- Maximálny výstup LED: 300 Lm

- Dosah svetla: 160 metrov

- Sklopenie v rozsahu 90°

- Maximálna výdrž svietenia: 85 hod. (min. výkon)

- Váha: 165g (bez akumulátora/batérie)


Kategória: Čelovky a svietidlá
Produkt: Čelovka Led Lenser H7R.2
Dostupnosť

Dodávame v dobe:

7d.gif

Hodnotenie zákazníkov:

Zatiaľ tu nie je žiadne hodnotenie.
Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli pridávať hodnotenia.
Ďalšie kategórie


Telefón pre objednávky
Po-Pi: 8.00 - 17.00
So: 9:00 - 12.00
0907 888 121

jan@resetar.sk

logo discover logo maestro logo mc logo visa.gif logo visa electron.gif

Pri objednávke nad 50€
doprava zdarma

Tovar podľa výrobcu